Czarodziejki (92)

Czarodziejki

sezon 5 odc. 92

(Charmed: Witches in Tights)

serial fantasy USA 2002   od 12 lat
Występują:Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Brian Krause, Rose McGowan
Reżyseria:David Straiton
W skrócie:Czarodziejki spotykają chłopca, który potrafi ożywiać swoje rysunki. W ten właśnie sposób zamienia on siostry w superbohaterki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Należące do starego rodu czarownic Piper (Holly Marie Combs) i Phoebe (Alyssa Milano) Halliwell oraz ich przyrodnia siostra Paige (Rose McGowan) wciąż rozwijają swoje magiczne umiejętności. Każda z nich posiada inne zdolności, lecz najpotężniejsza jest "moc trzech", którą wykorzystują do walki z siłami ciemności. Jednocześnie kobiety próbują prowadzić zwyczajne życie. Ich związki z mężczyznami nie należą jednak do najłatwiejszych. Kolejne komplikacje w życiu czarodziejek powoduje fakt, że Paige zachodzi w ciążę.

W tym odcinku

Utalentowany nastolatek, Kevin, dysponuje niezwykłą mocą. Wszystko, co rysuje do pewnego komiksu, przybiera realną postać. Piper, Phoebe i Paige, które zgodziły się pozować mu do rysunków, nie mogą teraz pozbyć się swoich nadzwyczajnych zdolności: niezwykłej siły, szybkości i słuchu. Nowe umiejętności przydają się siostrom, gdy w ich domu zjawia się pewien staruszek, Ramus. Odchodzi on na emeryturę i przybył na Ziemię, by przekazać swoją moc nowemu członkowi Starszyzny. Został jednak brutalnie zaatakowany. Siostry chcą mu pomóc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)