Czarodziejki (152)

Czarodziejki

sezon 7 odc. 152

(Charmed: Little Box of Horrors)

serial fantasy USA 2005   od 12 lat
Występują:Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Brian Krause, Rose McGowan
Reżyseria:Jon Paré
W skrócie:Demon Katya przejmuje puszkę Pandory z rąk strażniczki Hope. Otwiera puszkę i na świat wydostają się zamknięte w niej nieszczęścia. Phoebe i Piper muszą zebrać uwolnione złe duchy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komediowy serial grozy - z elementami fantasy, kryminału i romansu. Przeznaczeniem trzech sióstr: Piper (Holly Marie Combs), Phoebe (Alyssa Milano) i Paige (Rose McGowan) jest walka ze złem, której podejmują się dzięki magicznym umiejętnościom. Każda z czarodziejek jest niepowtarzalna, ale tylko w jedności są niepokonane. Łącząc swoje moce potrafią rozprawić się z najbardziej nawet demonicznym przeciwnikiem, choć niekiedy ich czary przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego...

W tym odcinku

Demon Katya chce zdobyć sławę. W tym celu decyduje się przejąć puszkę Pandory, która znajduje się w rękach nowej strażniczki Hope, niedoświadczonej czarownicy. Wkrótce czarodziejki wraz z nią wyruszają na poszukiwania skradzionego przedmiotu. Katya przypadkowo otwiera puszkę i na świat wydostają się zamknięte w niej nieszczęścia. Phoebe i Piper muszą zebrać uwolnione złe duchy. Tymczasem Paige próbuje pozbyć się głosów ze swojej głowy. Po rozmowie z Sandrą, członkinią Starszyzny, dowiaduje się, że dolegliwość minie, jeśli komuś pomoże. Okazja nadarza się, gdy czarodziejka zostaje uwięziona w windzie z grupą przypadkowych ludzi. Leo z kolei zajmuje się domem i na własnej skórze doświadcza okropnego zachowania Wyatta, który celowo teleportuje różne przedmioty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)