Czarodziejki (137)

Czarodziejki

sezon 7 odc. 137

(Charmed: Cheaper by the Coven)

serial fantasy USA 2004   od 12 lat
Występują:Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Brian Krause, Rose McGowan
Reżyseria:Derek E. Johansen
W skrócie:Paige i Phoebe przywołują ducha swojej babci. Zazdrosny o młodszego brata Wyatt staje się nieznośny. Penny postanawia rzucić czar, który położy kres sporom między rodzeństwem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Komediowy serial grozy - z elementami fantasy, kryminału i romansu. Przeznaczeniem trzech sióstr: Piper (Holly Marie Combs), Phoebe (Alyssa Milano) i Paige (Rose McGowan) jest walka ze złem, której podejmują się dzięki magicznym umiejętnościom. Każda z czarodziejek jest niepowtarzalna, ale tylko w jedności są niepokonane. Łącząc swoje moce potrafią rozprawić się z najbardziej nawet demonicznym przeciwnikiem, choć niekiedy ich czary przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego...

W tym odcinku

Paige i Phoebe przywołują ducha babci w związku z nadchodzącą rodzinną ceremonią. Zazdrosny o młodszego brata Wyatt staje się nieznośny. Penny postanawia rzucić czar, który położy kres sporom między rodzeństwem. Zaklęcie ma nieoczekiwane skutki. Piper, Phoebe i Paige zaczynają zachowywać się jak nastolatki. Może mieć to fatalne konsekwencje. Wyattowi znów zagrażają demony. Wkrótce w domu sióstr Halliweell pojawiają się kolejni członkowie rodziny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także