Czarodziejki (119)

Czarodziejki

sezon 6 odc. 119

(Charmed: Sword and the City)

serial fantasy USA 2003   od 12 lat
Występują:Holly Marie Combs, Alyssa Milano, Brian Krause, Rose McGowan
Reżyseria:Derek E. Johansen
W skrócie:Dama z Jeziora prosi siostry Halliwell o pomoc. Ktoś chce ukraść legendarny Ekskalibur. Wróżka zostaje napadnięta przez opryszków, którzy zabierają miecz. Czarodziejkom udaje się go ocalić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czarodziejki to trzy siostry: Piper, Phoebe i Prue. Są one najpotężniejszymi czarownicami w historii, które czynią dobro i łączą swoją moc, aby przeciwstawić się złu.

W tym odcinku

Dama z Jeziora prosi siostry Halliwell o pomoc. Mówi, że ktoś chce ukraść legendarny Ekskalibur. Wkrótce wróżka zostaje napadnięta w lesie przez kilku opryszków z podziemia, którzy chcą odebrać jej miecz. Dama z Jeziora umiera, ale czarodziejkom udaje się ocalić miecz. Tkwi on jednak w skale, z której nie mogą go wyjąć. Zabierają go więc do domu razem z nią. Wieść o tym rozchodzi się po całym magicznym świecie i wkrótce w ich salonie zjawia się tłum najdziwniejszych indywiduów z ludowych podań i baśni, które próbują wyciągnąć miecz ze skały. Przypadkiem udaje się to jednak Piper. Ponieważ nie widzi ona siebie w roli wojowniczki, przyjmuje ofertę pomocy od tajemniczego Mordaunta. Jej przyjaciel, Richard, twierdzi, że można mu zaufać. Mordaunt jednak podstępem nakłania Piper, by oddała mu miecz i tym samym przekazała mu legendarną moc. Siostry muszą teraz naprawić jej błąd i odzyskać Ekskalibur.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także