Czar par (7)

Czar par (7)

teleturniej Polska 2019   od 12 lat
Występują:Mariusz Kałamaga
W skrócie:Do rywalizacji staje dziewięć duetów, a do jurorów dołącza Mariusz Kałamaga. Uczestników czeka dyktando zawierające dziewięć trudnych słów. Pary zmierzą się też z trudną sztuką dubbingu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 16 listopada
za 3 dni
14:15 TVP Polonia
sobota, 16 listopada
za 3 dni
18:10 TVP Rozrywka
niedziela, 17 listopada
za 4 dni
3:30 TVP Polonia
poniedziałek, 18 listopada
za 5 dni
9:50 TVP Rozrywka

Opis

Pary z całej Polski biorą udział w trwającej dwanaście tygodni rywalizacji. Zostaną poddane różnym próbom, które sprawdzą siłę ich uczucia, zdolność do współpracy, poczucie humoru oraz znajomość partnera. Podczas kolejnych zadań testowi zostaną poddane także ich sprawność fizyczna i wiedza ogólna. Zmagania oceniać będą dwa popularne małżeństwa: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura. W każdym odcinku pojawi się także gość specjalny. Zwycięzców wskażą widzowie w głosowaniu SMS-owym. W każdym odcinku odpada duet, który zdobędzie najmniejszą liczbę punktów. Show poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. W finale spotkają się trzy pary. Nagroda główna to 300 tysięcy złotych.

Do rywalizacji staje dziewięć duetów, a do jurorów dołącza komik Mariusz Kałamaga. Dziś uczestników czeka dyktando zawierające dziewięć trudnych słów. Pary zmierzą się też z trudną sztuką dubbingu. Ich zadaniem będzie przygotowanie nowych dialogów do scen z kultowych polskich komedii. Potem zawodnicy muszą je przekonująco zagrać przed publicznością i jurorami. Kolejna konkurencja polega na jak najszybszym i najsprawniejszym przygotowaniu biwaku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także