Cudowne lata (3)

Cudowne lata (3)

(The Wonder Years: My Father's Office)

serial obyczajowy USA 1988
Występują:Fred Savage, Josh Saviano, Danica McKellar, Alley Mills
Reżyseria:Jeffrey D. Brown
W skrócie:Po powrocie z pracy ojciec Kevina zawsze jest zdenerwowany. Pewnego dnia chłopiec uświadamia sobie jednak, że tak naprawdę to nie wie, czym ojciec się zajmuje. Postanawia go o to spytać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wspólnie z nastoletnim Kevinem Arnoldem (Fred Savage), jego rodziną oraz przyjaciółmi przenosimy się do Ameryki lat 60. Dorosły Kevin zza kadru opowiada zabawne, ale też wzruszające historie z czasów swojej wczesnej młodości. Towarzyszymy dorastającemu bohaterowi w domu i w szkole. Jesteśmy świadkami jego życiowych porażek, ale też możemy się cieszyć z jego zwycięstw. Poznamy rodzinę Kevina, jego najlepszego przyjaciela, Paula, oraz uroczą dziewczynę mieszkającą po sąsiedzku, Winnie Cooper, z którą połączą Kevina blaski i cienie młodzieńczej miłości.

W tym odcinku

Po powrocie z pracy ojciec Kevina zawsze jest ponury i zdenerwowany. Pewnego dnia chłopiec uświadamia sobie jednak, że tak naprawdę to nie wie, czym ojciec się zajmuje. Postanawia go o to spytać. Nie otrzymuje jednak rzeczowej odpowiedzi. W końcu Jack zabiera syna do siedziby swojej firmy. Spędzą razem dzień w biurze. Jest to pouczające doświadczenie dla nich obu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także