Cud. Tajemnica krwawych łez (7)

Cud. Tajemnica krwawych łez (7)

(Il miracolo)

serial obyczajowy Francja/Włochy 2018   od 16 lat
Występują:Guido Caprino, Edoardo Natoli, Alba Rohrwacher, Elena Lietti
Reżyseria:Niccolo Ammaniti
W skrócie:Ocalony przez siostrę od utonięcia w basenie w ostatniej chwili Carlo przebywa w szpitalu. Jego stan jest krytyczny. Rodzice muszą podjąć trudną decyzję w kwestii wyrażenia zgody na trudną operację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Podczas nalotu na kryjówkę szefa mafii, Molocco (Sergio Valastro), policja znajduje plastikową figurkę Madonny. Z jej oczu płyną krwiste łzy. Nikt nie jest w stanie wytłumaczyć tego tajemniczego zjawiska. Wkrótce w sprawę angażuje się biolożka Sandra (Alba Rohrwacher), która poddaje analizie próbki krwi. Enigmatyczna figurka wpływa na życie członków mafii, funkcjonariuszy, a nawet włoskiego premiera (Guido Caprino). W produkcję zaangażowali się twórcy seriali "Młody papież" oraz "Gomorra".

W tym odcinku

Ocalony przez siostrę od utonięcia w basenie w ostatniej chwili mały Carlo przebywa w szpitalu. Jego stan jest krytyczny. Rodzice muszą podjąć trudną decyzję w kwestii wyrażenia zgody na trudną operację. Fabrizio modli się do figurki Madonny, by uratowała chłopca. Wycieńczona Sandra powraca z wyprawy z próbką DNA. Clelii udaje się odszukać ojca Marcello.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)