Córeczka

Córeczka

5.4/10 5.1/10

(Preacher's Kid)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2010   od 12 lat
Występują:LeToya Luckett, Durell "Tank" Babbs, Tammy Townsend, Carlos Davis
Reżyseria:Stan Foster
W skrócie:Południe USA. Angie King, córka pastora, chce poznać świat i nowych ludzi. Ucieka z domu i dołącza do podróżującej po kraju grupy gospel.
Wychowywana pod czułą kontrolą ojca kaznodziei dziewczyna ucieka z domu za głosem serca, a kiedy przychodzi miłosny zawód, próbuje wrócić na łono rodziny. Córka marnotrawna?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Angie King (LeToya Luckett) dorastała w małym miasteczku na południu Stanów Zjednoczonych. Jej ojciec pastor wychowywał ją wedle surowych, protestanckich zasad. Mimo dyscypliny dziewczyna była otoczona troską i miłością. Gdy dorasta, zaczyna utwierdzać się w przekonaniu, że ma dość takiego życia. Marzy o tym, by podróżować po świecie i poznawać nowych, ciekawych ludzi. Pewnego dnia ucieka z domu i dołącza do występującej na terenie całego kraju grupy gospel. Jej zauroczenie liderem zespołu Delvinem Mitchellem (Durell "Tank" Babbs) szybko przekształca się w romans, który równie ekspresowo zamienia się w wielki miłosny zawód. Angie jest coraz bardziej rozczarowana wędrownym życiem i zaczyna zastanawiać się nad powrotem do domu. Inspirowana biblijną przypowieścią o synu marnotrawnym opowieść o dorastaniu i poszukiwaniu siebie. Reżyserem filmu jest debiutant Stan Foster. W roli głównej LeToya Luckett, była wokalistka Destiny's Child.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także