Conan (8)

Conan (8)

(Conan: Ransom)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
Reżyseria:Rob Stewart
W skrócie:Garth i jego ludzie porywają przyszłą żonę barona, Adrianę. Ursath wzywa na pomoc niewidomą wiedźmę, Yatonę. Kobieta w swej kryształowej kuli widzi Conana przemierzającego zaczarowany las

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Garth i jego ludzie porywają przyszłą żonę barona, Adrianę. Rozwścieczony Ursath wzywa na pomoc niewidomą wiedźmę, Yatonę. Kobieta w swej kryształowej kuli widzi Conana przemierzającego zaczarowany las i postanawia rzucić zaklęcie na jego Miecz Atlantydów. Nieświadomi niczego wędrowcy zmierzają w stronę zamku Ursatha.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)