Conan (6)

Conan (6)

(Conan: The Ruby Fruit Forest)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
Reżyseria:Rob Stewart
W skrócie:Conan i jego przyjaciele wkraczają do zaczarowanego lasu zamieszkanego przez potwora Kala.Tymczasem generał Hissaha Zula posyła swoich żołnierzy do lasu po rubiny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Conan i jego przyjaciele wkraczają do zaczarowanego lasu zamieszkanego przez potwora imieniem Kala. Stwór ten żywi się owocami drzewa o nazwie corundrumbaums i zabija wszystkich, którzy stają mu na drodze do zdobycia jedzenia. Tymczasem generał Hissaha Zula posyła swoich żołnierzy do lasu po rubiny. Kamienie będą mu potrzebne do odprawienia pewnej uroczystości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)