Conan (5)

Conan (5)

(Conan: A Friend in Need)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
Reżyseria:Frank Wayne
W skrócie:Conan z towarzyszami podąża do Agidy. Chce odnaleźć Hissaha Zuhla. Spotyka dawnego przyjaciela Savanna. Zmierza on do zamku władcy, który splądrował jego wioskę. Conan postanawia mu pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Conan podąża ze swoimi współtowarzyszami do Agidy. Chce w końcu odnaleźć Hissaha Zuhla. Po drodze spotyka swojego dawnego przyjaciela, kompana w wielu bitwach, Savanna. Mężczyzna mówi, że zmierza do zamku władcy, który splądrował jego rodzinną wioskę. Conan postanawia mu pomóc. Wspólnie z Otlim, Bayu i Zzebenem wyruszają w niebezpieczną podróż.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)