Conan (18)

Conan (18)

(Conan: The Labyrinth)

serial przygodowy Niemcy/USA 1997-1998   od 12 lat
Występują:Ralf Möller, Danny Woodburn, Robert McRay, Jeremy Kemp
W skrócie:Conan, Bayu i Zzeben spotykają mężczyznę podróżującego z trzema kobietami. Twierdzą oni, że porwane zostało ich dziecko. Wkrótce okazuje się, że cała sytuacja została przez nich wymyślona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mityczne królestwa toczą ze sobą nieustanne walki. Conan (Ralf Moeller) jako dziecko został wzięty do niewoli, a następnie wychowany na wojownika. Gdy dorósł, udało mu się uciec. Wyruszył w świat, aby szukać swojego przeznaczenia. Odtąd razem z grupą zawsze oddanych mu przyjaciół dzielny wojownik przemierza rozległe krainy. Jeśli zauważa, że komuś dzieje się krzywda, zawsze staje w jego obronie, walcząc ze złem. We wszystkich przygodach towarzyszą mu karzeł Otli (Danny Woodburn) i dwaj wojownicy: Bayu (T.J. Storm) i Zzeben (Robert McRay). Postać wojownika Conana stworzył w latach 30. XX wieku pisarz Robert E. Howards w cyklu bardzo popularnych w tamtym czasie opowiadań.

W tym odcinku

Conan, Bayu i Zzeben napotykają na swej drodze mężczyznę podróżującego z trzema kobietami. Nieznajomi twierdzą, że porwane zostało ich dziecko. Wkrótce okazuje się, że cała sytuacja została przez nich wymyślona i miała na celu ujęcie jednego z kompanów Conana, a następnie złożenie go w ofierze bestii zwanej Bucentaurem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także