Columbo: Śmierć gwiazdy rocka (3)

Columbo

sezon 10 odc. 3: Śmierć gwiazdy rocka

7.7/10

(Columbo: Columbo and the Murder of a Rock Star)

serial kryminalny USA 1991   od 12 lat
Występują:Peter Falk, Shera Danese, Cheryl Paris, Julian Stone
Reżyseria:Alan J. Levi
W skrócie:Columbo bada sprawę prawnika, który dowiaduje się, że jego dziewczyna ma kochanka. Prawnik zabija dziewczynę, a w morderstwo wrabia swojego rywala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk) z wydziału zabójstw policji w Los Angeles. Rozwiązuje on głównie zagadki zbrodni, które dotyczą osób z wyższych sfer. Znany ze swoich dziwactw śledczy jeździ zdezelowanym samochodem, chodzi w starym prochowcu, pali cygara i rozmawia z otyłym psem. Widz już na początku każdego odcinka dowiaduje się, kto jest mordercą, a następnie obserwuje fazy śledztwa prowadzonego przez porucznika.

W tym odcinku

Hugh Creighton (Dabney Coleman) jest cenionym adwokatem, który nie przegrał żadnej sprawy. Niestety jego życie prywatne nie jest usłane różami. Mężczyzna żyje z byłą piosenkarką rockową Marcy Edwards (Cheryl Paris), która nie należy do najwierniejszych kobiet. Pewnego dnia od prywatnego detektywa prawnik dowiaduje się, że jego przyjaciółka zdradziła go w jego domku plażowym z przystojnym żółtodziobem Neddym Malcolmem (Julian Stone). Postanawia się zemścić. Marcy próbuje go jeszcze szantażować, ale jej starania nie przynoszą żadnego skutku. Kobieta pada ofiarą starannie przemyślanej zbrodni. Wówczas do akcji wkracza porucznik Columbo (Peter Falk), który musi udowodnić, że zabójcą był Hugh. Niestety, adwokat ma doskonałe alibi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także