Columbo 3: Obraz podprogowy (4)

Columbo

sezon 3 odc. 4: Obraz podprogowy

7.6/10

(Columbo: Double Exposure)

serial kryminalny USA 1973   od 12 lat
Występują:Peter Falk, Robert Culp, Robert Middleton, Chuck McCann
Reżyseria:Richard Quine
W skrócie:Bart Keppel jest specjalistą od reklamy wykorzystującej przekaz podprogowy. Zwolniony z pracy zapewnia sobie niepodważalne alibi i zabija szefa. Por. Columbo szybko wpada na trop.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk), który pracuje w wydziale zabójstw policji w Los Angeles. Zajmuje się głównie morderstwami, które dotyczą osób z wyższych sfer. Znany ze swoich dziwactw śledczy jeździ zdezelowanym samochodem, chodzi w starym prochowcu, pali cygara i rozmawia ze swoim otyłym bassetem. Widz już na początku każdego odcinka dowiaduje się, kto jest mordercą, a następnie obserwuje fazy śledztwa prowadzonego przez porucznika.

W tym odcinku

Doktor Bart Keppel (Robert Culp) jest specjalistą od reklamy wykorzystującej przekaz podprogowy. Ma wysokie mniemanie o samym sobie. Zostaje zwolniony z pracy przez Vica Norrisa (Robert Middleton). Bart planuje zbrodnię doskonałą - zapewnia sobie niepodważalne alibi i zabija szefa, który go nie docenił podczas projekcji krótkiego filmu reklamowego. Porucznik Columbo szybko wpada na trop, który wiedzie do rozwiązania zagadki zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)