Columbo (1)

Columbo

sezon 13 odc. 1

7.7/10

(Columbo: Columbo Likes the Nightlife)

serial kryminalny USA 2003   od 12 lat
Występują:Peter Falk, Matthew Rhys, Jennifer Sky, Douglas Roberts
Reżyseria:Jeffrey Reiner
W skrócie:Columbo próbuje odnaleźć mordercę reportera. Niestety dziennikarz posługiwał się szantażem i miał wielu wrogów. Okazuje się więc, że lista potencjalnych sprawców jest bardzo długa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk) z wydziału zabójstw policji w Los Angeles. Rozwiązuje on głównie zagadki zbrodni, które dotyczą osób z wyższych sfer. Znany ze swoich dziwactw śledczy jeździ zdezelowanym samochodem, chodzi w starym prochowcu, pali cygara i rozmawia z otyłym psem. Widz już na początku każdego odcinka dowiaduje się, kto jest mordercą, a następnie obserwuje fazy śledztwa prowadzonego przez porucznika.

W tym odcinku

Porucznik Columbo zajmuje się sprawą przestępstw popełnionych przez Justina Price'a. Ten młody mężczyzna pomógł swojej przyjaciółce w pozbyciu się ciała jej byłego małżonka, syna bossa mafii. Następnie, zachęcony powodzeniem pierwszej akcji, postanowił uciszyć, szantażującego go reportera jednego z popularnych brukowców. W końcu liczył na to, że wyprowadzi na manowce detektywa w obszernym prochowcu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także