Columbo (1)

Columbo

sezon 9 odc. 1

7.7/10

(Columbo: Murder, A Self Portrait)

serial kryminalny USA 1989   od 12 lat
Występują:Peter Falk, Peter Falk, Patrick Bauchau, Fionnula Flanagan
Reżyseria:James Frawley
W skrócie:Specyficzny, rozwiązły artysta pyta aktualną żonę, byłą żonę oraz swoją muzę co myślą o sobie nawzajem. Ich reakcja jest bardzo wybuchowa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk) z wydziału zabójstw policji w Los Angeles. Rozwiązuje on głównie zagadki zbrodni, które dotyczą osób z wyższych sfer. Znany ze swoich dziwactw jeździ zdezelowanym samochodem, chodzi w starym prochowcu, pali cygara i rozmawia z otyłym psem. Widz już na początku każdego odcinka dowiaduje się, kto jest mordercą, a następnie obserwuje fazy śledztwa prowadzonego przez porucznika.

W tym odcinku

Znany malarz Max Barsini mieszka z trzema kobietami w swojej luksusowej posiadłości nad brzegiem morza. Jego narzeczona Vanessa, była żona Louise i modelka Julie sprawiają wrażenie zadowolonych ze swojego losu. Sądzić by można, że dzielenie się jednym mężczyzną nie wywołuje sporów między nimi. Jednak pewnego dnia Louise zakochuje się w psychoterapeucie Sidneyu Hammerze i postanawia opuścić willę Maksa. Dzień później zostaje znaleziona martwa. Okoliczności jej śmierci ustala porucznik Columbo. Ekscentrycznego detektywa zastanawia, dlaczego zabita zdążyła założyć tylko jedno szkło kontaktowe.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także