Cofnij czas (11)

Cofnij czas (11)

program rozrywkowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:11-letni Łukasz ma nadwagę, przez którą bardzo cierpi. Koledzy się z niego wyśmiewają. Chłopiec kocha piłkę nożną, jednak z powodu zbędnych kilogramów ma bardzo słabą kondycję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wiele osób uważa, że można bezkarnie jeść śmieciowe jedzenie, pić słodzone napoje, nadużywać alkoholu i nie dbać o ruch oraz odpoczynek. Tymczasem tłusta dieta, nałogi i złe nawyki doprowadzają zdrowie do ruiny. Program pomoże dwunastu osobom, które znalazły się w krytycznym momencie swego życia. Uczestnicy zrozumieli, że jeśli nie zawalczą o siebie, grozi im choroba lub nawet śmierć. W każdym odcinku jeden bohater stoczy walkę o powrót do dobrej formy i spróbuje cofnąć czas. Wszystko pod czujnym okiem ekspertów: lekarzy, trenerów, dietetyków i psychologów. W programie nie zabraknie prostych porad dotyczących zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i kształtowania innych dobrych nawyków.

11-letni Łukasz ma nadwagę, przez którą bardzo cierpi. Koledzy się z niego wyśmiewają. Chłopiec kocha piłkę nożną, jednak z powodu zbędnych kilogramów ma bardzo słabą kondycję. Mama chłopca przyznaje, że nie dawała dzieciom dobrego przykładu, jeśli chodzi o kwestie zdrowego odżywiania. Cała rodzina lubi jeść niezdrowe i wysokokaloryczne produkty. Niestety, zaniedbanie rodziców doprowadziło do tego, że Łukasz boryka się dzisiaj z dużym problemem. Mama chłopca chce pomóc synowi, dlatego zgłosiła się po pomoc do dr Ani. Widzowie zobaczą, czy dzięki wsparciu ekspertów Łukaszowi uda się zrzucić zbędne kilogramy i zrealizować swoje marzenia o karierze piłkarza.

Zobacz także