Co za kabaret!: Kabaret Hrabi (3)

Co za kabaret!: Kabaret Hrabi (3)

serial dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Reżyseria:Olga Siama
W skrócie:Odcinek poświęcony kabaretowi Hrabi. Grupa uwielbiana za swój absurdalny żart i teatralne podejście do występów. Jej członkini, Joanna Kołaczkowska, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o niezwykłych twórcach, ich pasji do sceny, emocjach, radości, wzruszeniu i spełnieniu. Widzowie dowiedzą się, kim są na co dzień artyści, którzy potrafią rozbawić amfiteatry pełne publiczności, a ich skecze przechodzą do historii polskiego kabaretu. Twórcy dokumentu zajrzą za kulisy pracy czołowych formacji. Bohaterowie opowiedzą o początkach swojej kariery, drodze do sukcesu, współpracy w zespole i trasach koncertowych. Ukazane zostaną największe festiwale i przeglądy kabaretowe w Polsce.

W tym odcinku

Odcinek poświęcony kabaretowi Hrabi. Grupa uwielbiana za swój absurdalny żart i teatralne podejście do występów. Jej członkini, Joanna Kołaczkowska, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek kabaretowych w kraju. Widzowie będą mili okazję zobaczyć, co się dzieje za kulisami w trakcie występu oraz jak wyglądają przymiarki do prezentacji w trakcie Poligonu, kultowej już imprezy kabaretowej. Joanna Kołaczkowska zabierze twórców serii do swojego domu, gdzie pokaże swoje skarby i pamiątki. Darek Kamys zaprosi ich na próbę amatorskiego teatru i opowie o tym, dlaczego przekazywanie dalej swojej artystycznej wiedzy jest tak ważne. Wypowiedzą się Władysław Sikora, Grzegorz Halama oraz Katarzyna Pakosińska.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także