Co wiecie o swoich dziadkach?

Co wiecie o swoich dziadkach?

6.1/10 6.0/10

(Daddy'S Home 2)

KOMEDIA USA 2017   od 12 lat
Występują:Will Ferrell, Mark Wahlberg, Mel Gibson, John Lithgow
Reżyseria:Sean Anders
W skrócie:Dusty i Brad - ojczym jego dzieci - postanawiają, że wspólnie spędzą święta Bożego Narodzenia. Tymczasem przyjeżdżają ojcowie obu mężczyzn, co wystawia wątłą przyjaźń mężćzyzn na próbę.
Kontynuacja filmu "Tata kontra tata". Kiedy ojczym i ojciec malca uporządkowali wzajemne relacje i zapragnęli zafundować chłopcu prawdziwe święta, czeka ich szok - jednoczesna wizyta ich ojców.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 27 lipca
za 6 dni
14:15 Polsat Film
poniedziałek, 29 lipca
za 8 dni
14:25 Polsat Film

Opis

Dusty (Mark Wahlberg) oraz nowy partner jego eksżony Brad (WillFerrell) postanawiają, że wspólnie spędzą święta Bożego Narodzenia, by pokazać dzieciom ich piękno i zalety dobrych rodzinnych relacji. Na spotkanie przyjeżdżają ojcowie obu mężczyzn, co wywołuje wiele zaskakujących sytuacji. Ojciec Dusty'ego, Kurt (Mel Gibson), jest chłodnym i stanowczym typem samca alfa. Tata Brada, Don (John Lithgow), różni się od niego diametralnie - to osoba ciepła i kochająca, ceniąca wartości rodzinne. Między dziadkami szybko dochodzi do napięć. Kontynuacją komedii z 2015 roku "Tata kontra tata". Obie części wyreżyserował Sean Anders, twórca "Millerów".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)