Co ludzie powiedzą?: Narzeczona tatusia (4)

Co ludzie powiedzą?

sezon 1 odc. 4: Narzeczona tatusia

(Keeping up Appearances: The Charity Shop)

serial komediowy Wielka Brytania 1991   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Hiacynta z sąsiadką wybierają się na kiermasz zorganizowany w celach charytatywnych. Pani Bukiet zamierza też zajrzeć do Stokrotki, która poinformowała ją o kolejnych dziwactwach ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Hiacynta i jej sąsiadka Elżbieta wybierają się na kiermasz, z którego dochód ma zostać przeznaczony na cele charytatywne. Pani Bukiet zamierza po drodze zajrzeć do Stokrotki, która poinformowała ją o kolejnych dziwactwach ojca. Hiacynta nie chce jednak, by sąsiadka dowiedziała się, gdzie mieszka jej rodzina, co doprowadza do wielu zabawnych sytuacji. Tymczasem Róża, która przeżyła kolejny zawód miłosny, zamierza sprzedać na kiermaszu swoją seksowną bieliznę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)