Co ludzie powiedzą?
sezon 1 odc. 5: Jak wzbudzić zazdrość?
(Keeping up Appearances: Daisy's Toyboy)
Występują: | Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes |
---|---|
Reżyseria: | Harold Snoad |
W skrócie: | W przykościelnym kole pań ma się odbyć spotkanie z udziałem znamienitego prelegenta. Hiacynta nie może tego przegapić. Stokrotka narzeka na swojego męża Powolniaka. Jest mało romantyczny. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
środa, 2 lipca jutro |
19:00 | Polsat Comedy Central Extra |
czwartek, 3 lipca pojutrze |
12:55 | Polsat Comedy Central Extra |
czwartek, 3 lipca pojutrze |
22:50 | Polsat Comedy Central Extra |
sobota, 5 lipca za 4 dni |
22:35 | Polsat Comedy Central Extra |
Opis
Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.
W tym odcinku
W przykościelnym kole dla pań ma się odbyć spotkanie z udziałem znamienitego prelegenta. Hiacynta nie może przegapić takiej imprezy. Tymczasem Stokrotka narzeka na swojego męża Powolniaka. Uważa, że jest mało romantyczny i już dawno przestał się nią interesować. Aby wzbudzić jego zazdrość, postanawia znaleźć sobie kochanka. Jej wybrankiem zostaje siedemnastolatek.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Patricia Routledge
jako Hyacinth Bucket -
Clive Swift
jako Richard Bucket -
Josephine Tewson
jako Elizabeth Hawksworth Warden -
Geoffrey Hughes
jako Onslow -
Shirley Stelfox
jako Róża
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Harold Snoad reżyseria
Zobacz także
- Co ludzie powiedzą?: Wypadek tatusia (1) - serial komediowy - dziś, 1 lipca 12:55 i 2 późniejsze emisje
- Co ludzie powiedzą?: Nowy wikary (2) - serial komediowy - dziś, 1 lipca 13:30 i 2 późniejsze emisje
- Co ludzie powiedzą?: Wypad za miasto (3) - serial komediowy - dziś, 1 lipca 19:00 i 3 późniejsze emisje
- Co ludzie powiedzą?: Narzeczona tatusia (4) - serial komediowy - dziś, 1 lipca 19:35 i 3 późniejsze emisje
- Co ludzie powiedzą?: Chrzciny (6) - serial komediowy - środa, 2 lipca 19:35 i 3 późniejsze emisje
- Co ludzie powiedzą? (10) - serial komediowy - niedziela, 6 lipca 15:10
- Co ludzie powiedzą? (11) - serial komediowy - niedziela, 6 lipca 15:45
- Co ludzie powiedzą? (12) - serial komediowy - niedziela, 6 lipca 16:25
- Co ludzie powiedzą? (1) - serial komediowy - poniedziałek, 7 lipca 6:00
- Co ludzie powiedzą? (2) - serial komediowy - wtorek, 8 lipca 6:00