Co ludzie powiedzą? 5: Kościelne przedstawienie

Co ludzie powiedzą? 5: Kościelne przedstawienie

(Keeping up Appearances 5: Christmas Special)

serial komediowy Wielka Brytania 1995   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
W skrócie:Hiacynta Bukiet zamierza wystawić w kościele przedstawienie historyczne, w którym wcieli się w królową Anglii. Samozwańcza producentka ma jednak problem - brakuje chętnych do występu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hiacynta Bukiet to stateczna pani domu, której wysiłki skupiają się na tym, by sprawiać wrażenie, że należy ona do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali i kontrolowania innych ludzi stają się źródłem wielu komicznych sytuacji. W swoje intrygi wtajemnicza męża Ryszarda, który ze stoickim spokojem znosi jej dziwaczne zachcianki. Niestety, plany Hiacynty zawsze niweczą jej zwariowane siostry Stokrotka, Róża i Wioletta, którym zupełnie nie zależy na tym, co ludzie powiedzą....

W tym odcinku

Hiacynta Bukiet wpada na nowy pomysł, by zdobyć sławę i uznanie. Planuje wystawić przedstawienie historyczne w kościele, w którym ma wcielić się w królową Anglii. Samozwańcza producentka ma jednak problem. Chętnych do występu osób jest mniej niż zaplanowanych w scenariuszu ról. Zaradna Hiacynta i tym razem znajduje jednak rozwiązanie, którego następstwem będzie seria przezabawnych sytuacji.

Występują (pokaż wszystkich)