Co ludzie powiedzą? 4: Uwaga na głowę (6)

Co ludzie powiedzą? 4: Uwaga na głowę (6)

(Keeping up Appearances 4: Please Mind Your Head)

serial komediowy Wielka Brytania 1993   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Hiacynta zaprasza znajomych, m.in. sąsiadkę Elżbietę i jej brata Emmeta, do nowej wiejskiej posiadłości. Zamierza wydać podwieczorek i wpisać się w tradycję lokalnej społeczności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Hiacynta zaprasza znajomych, m.in. sąsiadkę Elżbietę i jej brata Emmeta, do nabytej właśnie wiejskiej posiadłości. Pomieszczenie wybrane przez nią okazuje się niewielkim pokojem w wielkiej rezydencji. Pani Bukiet zamierza wydać tam wiejski podwieczorek. Jest przekonana, że stanie się on stałym elementem życia lokalnej społeczności.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także