Co ludzie powiedzą? 4: Oferta pracy (1)

Co ludzie powiedzą? 4: Oferta pracy (1)

(Keeping up Appearances 4: A Job for Richard)

serial komediowy Wielka Brytania 1993   od 7 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Pani Bukiet uważa, że jej mąż powinien wrócić do pracy. Kiedy dowiaduje się, że w pewnej firmie jest wolne kierownicze stanowisko, postanawia za wszelką cenę zwrócić uwagę szefa na Ryszarda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 29 października
za 6 dni
7:20 Comedy Central Family
wtorek, 29 października
za 6 dni
19:00 Comedy Central Family
środa, 30 października
za 7 dni
13:05 Comedy Central Family
sobota, 2 listopada
za 10 dni
19:10 Comedy Central Family

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Pani Bukiet postanawia, że jej mąż powinien wrócić do pracy. Szuka dla niego odpowiedniego, kierowniczego stanowiska. Kiedy dowiaduje się, że w pewnej firmie jest wolna posada odpowiadająca jej wymaganiom, postanawia zrobić wszystko, by zwrócić uwagę szefa firmy na Ryszarda. Układa plan, który ma doprowadzić do rzekomo przypadkowego spotkania obu mężczyzn.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także