Co ludzie powiedzą? 4: Awaria (7)

Co ludzie powiedzą? 4: Awaria (7)

(Keeping up Appearances 4: Let There Be Light)

serial komediowy Wielka Brytania 1993   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Hiacynta zgłasza męża na ochotnika do naprawy świateł w kościele. Podczas gdy Ryszard zajmuje się instalacją elektryczną, jego żona organizuje w kościelnym holu kiermasz dobroczynny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Hiacynta zgłasza męża na ochotnika do naprawy świateł w kościele. Mężczyzna nie jest zachwycony, ponieważ prace elektryczne nie są jego mocną stroną. Podczas gdy Ryszard zajmuje się instalacją elektryczną, jego żona organizuje w kościelnym holu kiermasz dobroczynny. Obecność państwa Bukiet w kościele wystawia wikarego na ciężką próbę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także