Co ludzie powiedzą (38)

(Keeping up Appearances 5: A Barbecue at Violet's)

serial komediowy Wielka Brytania 1995   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Hiacynta idzie na próbę przedstawienia 'Chłopiec i przyjaciel' z nadzieją otrzymania jednej z ról. Przyjęcie w domu Violetty okazuje się klapą. Hiacynta podejmuje próbę ratowania sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 września
za 3 dni
21:10 Polsat Rodzina
piątek, 7 października
za 10 dni
15:10 Polsat Rodzina

Opis

Hiacynta Bukiet to stateczna pani domu, której wysiłki skupiają się na tym, by sprawiać wrażenie, że należy ona do wyższej klasy społecznej niż w rzeczywistości. Jej obsesja na punkcie savoir-vivre'u, unikania skandali i kontrolowania innych ludzi stają się źródłem wielu komicznych sytuacji. W swoje intrygi wtajemnicza męża Ryszarda, który ze stoickim spokojem znosi jej dziwaczne zachcianki. Niestety, plany Hiacynty zawsze niweczą jej zwariowane siostry Stokrotka, Róża i Wioletta, którym zupełnie nie zależy na tym, co ludzie powiedzą....

W tym odcinku

Hiacynta idzie na próbę przedstawienia "Chłopiec i przyjaciel", z nadzieją, że uda się jej namówić Emmeta na obsadzenie jej w jednej z ról. W domu Violetty odbywa się luksusowe przyjęcie z rusztem. Impreza okazuje się totalną klapą, gdyż gospodarze zaczynają się przy wszystkich awanturować. Hiacynta, by ratować sytuację i odwrócić uwagę gości od kłócących się małżonków, namawia przybyłych do wspólnego śpiewania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także