Co ludzie powiedzą? 3: Żeglarski podwieczorek (7)

Co ludzie powiedzą? 3: Żeglarski podwieczorek (7)

(Keeping up Appearances 3: What to Wear When Yachting)

serial komediowy Wielka Brytania 1992   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Hiacynta i jej mąż zamierzają spędzić weekend na wypożyczonym jachcie. Pani Bukiet postanawia zaopatrzyć się w żeglarską prognozę pogody, odpowiednie stroje dla siebie oraz Ryszarda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 22 stycznia
dziś
12:30 Comedy Central Family
sobota, 25 stycznia
za 3 dni
18:30 Comedy Central Family

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Hiacynta i jej mąż zamierzają spędzić weekend na wypożyczonym jachcie. Pani Bukiet chce jak najlepiej przygotować się do marynarskiej przygody. Postanawia zaopatrzyć się w żeglarską prognozę pogody, odpowiednie stroje dla siebie oraz Ryszarda. Nie zapomina także o organizacji przyjęcia na pokładzie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także