Co ludzie powiedzą? 3: Kto jest snobem? (4)

(Keeping up Appearances 3: How to Go on Holiday Without Really Trying)

serial komediowy Wielka Brytania 1992   od 7 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Pani Bukiet dowiaduje się, że znajomi wyjeżdżają na Wyspy Karaibskie i udaje się do biura podróży po prospekty. Powolniak zamierza pokazać Ryszardowi, jak czerpać radość z życia...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 30 sierpnia
za 8 dni
7:20 Comedy Central Family
piątek, 30 sierpnia
za 8 dni
19:00 Comedy Central Family
niedziela, 1 września
za 10 dni
10:30 Comedy Central Family
niedziela, 1 września
za 10 dni
19:55 Comedy Central Family

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Pani Bukiet, choć jej zachowanie przeczy temu, deklaruje, że nigdy nie stara się udawać kogoś lepszego, niż jest w rzeczywistości. Kiedy dowiaduje się, że jej znajomi wyjeżdżają na Wyspy Karaibskie, postanawia, że nie będzie od nich gorsza i udaje się do biura podróży po prospekty reklamujące wyszukane wakacje. Tymczasem Powolniak zamierza pokazać Ryszardowi, jak czerpać radość z życia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także