Co ludzie powiedzą? 2: Urodziny Powolniaka (6)

(Keeping up Appearances 2: Onslow's Birthday)

serial komediowy Wielka Brytania 1991   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Stokrotka i Różyczka zapraszają Hiacyntę na urodziny Powolniaka - mają jednak nadzieję, że siostra odmówi. Ryszard ma ważne zebranie, ale jego przebieg zakłócają 'pilne sprawy rodzinne'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Stokrotka i Różyczka zapraszają Hiacyntę na urodziny Powolniaka, obie mają jednak nadzieję, że siostra odmówi świętowania z nimi. Ryszard ma w pracy ważne zebranie, ale jego przebieg zakłócają "pilne sprawy rodzinne". Hiacynta chce poznać nowego przyjaciela Róży, zamożnego przemysłowca z Grecji, dlatego też postanawia pójść na urodziny szwagra. Przygotowuje nawet dla niego specjalny prezent.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także