Co ludzie powiedzą? 2: Moralność Elżbiety (1)

Co ludzie powiedzą? 2: Moralność Elżbiety (1)

(Keeping up Appearances 2: A Strange Man)

serial komediowy Wielka Brytania 1991   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Hiacynta zauważa półnagiego mężczyznę, który krząta się po mieszkaniu Elżbiety. Bierze go za kochanka sąsiadki. Ojciec pani Bukiet ponownie ucieka z domu - zamierza stawić czoło Luftwaffe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Wścibska Hiacynta zauważa półnagiego mężczyznę, który krząta się po mieszkaniu Elżbiety. Bierze go za kochanka sąsiadki. Tymczasem ojciec pani Bukiet przysparza rodzinie kolejnych zmartwień, ponieważ ponownie ucieka z domu. Tym razem zamierza stawić czoło Luftwaffe. Róża jest znowu zakochana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)