Co ludzie powiedzą? 2: Kłopoty z rodzinką (5)

Co ludzie powiedzą? 2: Kłopoty z rodzinką (5)

(Keeping up Appearances 2: Problems with Relatives)

serial komediowy Wielka Brytania 1991   od 12 lat
Występują:Patricia Routledge, Clive Swift, Josephine Tewson, Geoffrey Hughes
Reżyseria:Harold Snoad
W skrócie:Ojciec gubi się Stokrotce i Powolniakowi w mieście. Hiacynta angażuje do pomocy w poszukiwaniach Elżbietę i jej brata Emmeta. Nie chce, by sąsiedzi zorientowali się w jej sytuacji rodzinnej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hiacynta Bukiet (Patricia Routledge), pretensjonalna kobieta w średnim wieku, pragnie uchodzić za kobietę z klasą, która obraca się jedynie w wyższych kręgach. Nie przyznaje się do swojego pochodzenia i wstydzi się ubogich sióstr - Róży i Stokrotki. Odgrywa damę przed spokojną i dobrze ułożoną sąsiadką Elżbietą (Josephine Tewson) i jej bratem Emmetem (David Griffin). Prowadzi to do wielu komicznych sytuacji. Męża Hiacynty, Ryszard (Clive Swift), krępuje zachowanie żony, ale dla świętego spokoju znosi wszystkie dziwactwa.

W tym odcinku

Tym razem ojciec gubi się Stokrotce i Powolniakowi w mieście. Trwają gorączkowe poszukiwania zaginionego staruszka. Hiacynta angażuje do pomocy Elżbietę i jej brata Emmeta. Oczywiście stara się zrobić wszystko, by sąsiedzi nie zdołali się zorientować w jej prawdziwej sytuacji rodzinnej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także