Ciężar prawdy (9)

Ciężar prawdy (9)

(Burden of True)

serial sensacyjny Kanada 2018   od 12 lat
Występują:Peter Mooney, Kristin Kreuk, Star Slade, Meegwun Fairbrother
W skrócie:Joanna kontaktuje się z matką, ponieważ tylko ona może pomóc jej pokonać ojca. Zdobywa również ważny dowód wskazujący na związek pomiędzy młynem a firmą jej rodziców oraz wysypiskiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prawniczka Joanny Hanley (Kristin Kreuk) wraca do rodzinnego miasteczka. Ma pełnić rolę obrońcy firmy farmaceutycznej, która została pozwana przez chore kobiety. Ofiary mają niekontrolowane ataki, które uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Ich interesy reprezentuje Billy Crawford (Peter Mooney), przyjaciel Joanny z czasów szkoły. Sądową batalię wygrywa koncern, jednak z czasem prawniczka odkrywa, że jej klient faktycznie ponosi winę, co do stawianych mu zarzutów. Hanley decyduje się zostać w miasteczku i bliżej przyjrzeć się podejrzanej sprawie.

W tym odcinku

Joanna kontaktuje się z matką, ponieważ tylko ona może pomóc jej pokonać ojca. Przy okazji wychodzą na jaw tajemnice, które są z nim związane. Prawniczka zdobywa też ważny dowód wskazujący na związek pomiędzy młynem a firmą jej rodziców i wysypiskiem.

Występują (pokaż wszystkich)