Ciężar prawdy (4)

Ciężar prawdy (4)

(Burden of True: Family Ties)

serial sensacyjny Kanada 2018   od 12 lat
Występują:Peter Mooney, Kristin Kreuk, Star Slade, Meegwun Fairbrother
W skrócie:Joanna podejmuje decyzje, która rozczarowuje Billa. Stan chorych dziewcząt się nie zmienia. Ojciec Joanny odwiedza Millwood. Namawia ją, aby wróciła do miasta. Pani adwokat ujawnia niespodziankę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prawniczka Joanny Hanley (Kristin Kreuk) wraca do rodzinnego miasteczka. Ma pełnić rolę obrońcy firmy farmaceutycznej, która została pozwana przez chore kobiety. Ofiary mają niekontrolowane ataki, które uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Ich interesy reprezentuje Billy Crawford (Peter Mooney), przyjaciel Joanny z czasów szkoły. Sądową batalię wygrywa koncern, jednak z czasem prawniczka odkrywa, że jej klient faktycznie ponosi winę, co do stawianych mu zarzutów. Hanley decyduje się zostać w miasteczku i bliżej przyjrzeć się podejrzanej sprawie.

W tym odcinku

Joanna podejmuje decyzje, która rozczarowuje Billa. Chore wciąż dziewczęta nie wracają do zdrowia. Ojciec Joanny odwiedza Millwood. Namawia ją, aby wróciła do miasta. Pani adwokat ujawnia niespodziankę, która będzie miała konsekwencję dla całej jej rodziny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także