Cienki Bolek

6.2/10 6.0/10

(Get Hard)

KOMEDIA KRYMINALNA USA 2015   od 16 lat
Występują:Will Ferrell, Kevin Hart, Craig T. Nelson, Alison Brie
Reżyseria:Etan Cohen
W skrócie:Zamożny James (Will Ferrell) zostaje skazany na karę więzienia. Miesiąc przed odsiadką prosi wyglądającego jak przestępca pracownika myjni, by ten pomógł mu przygotować się do życia za kratami.
Skazany na odsiadkę za defraudację milioner James King prosi pracownika myjni samochodowej, którego podejrzewa o więzienną przeszłość, o teoretyczne przygotowanie go do dziesięcioletniego pobytu za kratkami.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

James (Will Ferrell), właściciel pokaźnej fortuny, trafia przed sąd. Jest oskarżony o oszustwa finansowe, których dopuścił się, zarządzając funduszem hedgingowym. Zostaje skazany na karę więzienia. Otrzymuje 30 dni, aby uporządkować swoje sprawy przed planowaną odsiadką. Zdesperowany James prosi pracownika myjni, Darnella (Kevin Hart), aby ten pomógł mu przygotować się do życia za kratami. Sądzi, że wyglądający jak przestępca Darnell dobrze zna więzienne realia. Pracownik myjni okazuje się jednak niezwykle uczciwą osobą. Mimo to przystaje na propozycję Jamesa. Próbuje uczynić z niego twardziela, obeznanego z regułami panującymi w zakładzie karnym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)