Cień wątpliwości: Morderstwo w wielkim mieście

(Shadow of Doubt 2: Small Town Girl, Big City Murder)

serial dokumentalny USA 2016-2017   od 7 lat
W skrócie:Do Missouri sprowadza się mieszkanka małego miasteczka. Dziewczyna pragnie rozpocząć tam nowe życie, ale wkrótce ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Śledczy przesłuchują jej nowych przyjaciół.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazuje najtrudniejsze sprawy kryminalne, których nawet lata śledztw i przesłuchań nie przybliżają do rozwiązania. Śledczy muszą wykazać się sprytem i przebiegłością, by ustalić i schwytać winnych zbrodni. Niejednokrotnie zdani są jedynie na swoją intuicję detektywa. Twórcy programu przedstawiają zupełnie nowy sposób opowiadania kryminalnych historii. Narrację tworzą ścierające się ze sobą teorie dotyczące przebiegu zbrodni, wzajemnie rzucane oskarżenia i opowieści z różnych perspektyw. Dzięki temu widzowie mogą poczuć się jak detektywi, dokonywać analizy faktów w toku śledztwa i poszukiwać prawdy razem z bohaterami.

W tym odcinku

Do Missouri sprowadza się mieszkanka małego miasteczka. Dziewczyna pragnie rozpocząć tam nowe życie, jednak wkrótce ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Śledczy przesłuchują jej dopiero co poznanych przyjaciół.

Zobacz także