Ciało niepedagogiczne: Uwaga, mokre sny (8)

(Those Who Can't: Wet Dreams May Come)

serial komediowy USA 2016   od 12 lat
Występują:Adam Cayton-Holland, Benjamin Roy, Andrew Orvedahl, Maria Thayer
Reżyseria:Adam Nix, Evan Nix
W skrócie:Shoemaker dręczy powtarzający się erotyczny sen. Szuka pomocy u znajomych, ale ich nietrafione rady pogarszają tylko sprawę. W międzyczasie Fairbell zaprzyjaźnia się z policjantem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawna opowieść o gronie pedagogicznym z Smoot High, w którym próżno szukać nauczycielskich talentów. Wykładowcy - Loren Payton (Adam Cayton-Holland), Billy Shoemaker (Benjamin Roy), Andy Fairbell (Andrew Orvedahl) oraz bibliotekarka Abbey Logan (Maria Thayer) w najmniejszym stopniu nie są dla swoich wychowanków inspiracją i wsparciem, za to sami borykają się z mnóstwem problemów. W pracy nie mogą narzekać na nudę. Pomiędzy zajęciami organizują strajk, angażują się w plan odwetu na szkolnych chuliganach i walkę o prawidłowy przebieg szkolnej debaty. W serialu gościnnie wystąpią m.in. Sarah Michelle Gellar i Michael Madsen.

W tym odcinku

Shoemaker dręczy powtarzający się erotyczny sen. Szuka pomocy u znajomych, ale ich nietrafione rady pogarszają tylko sprawę. W międzyczasie Fairbell zaprzyjaźnia się z policjantem. Pozostali koledzy z politowaniem patrzą na jego nową znajomość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)