Chyłka - zaginięcie (2/7)

Chyłka - zaginięcie (2/7)

serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Katarzyna Warnke, Michał Żurawski
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Od zaginięcia Nikoli minął tydzień. Zebrane przez policję dowody rzucają podejrzenia na Dawida. Chyłka próbuje zapobiec aresztowaniu jej klientów. Niebawem prawnicy odkrywają sekret Angeliki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Adwokat Joanna Chyłka należy do najlepszych prawników w Polsce. Pracuje w kancelarii Żelazny & McVay. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Pewnej nocy z prośbą o pomoc zgłasza się do niej Angelika Szlezyngier. Jej 3-letnia córka zniknęła z domu w niewyjaśniony sposób. Szlezyngierowie zdają sobie sprawę, że z powodu braku dowodów na udział osób trzecich, sami znajdują się w cieniu podejrzenia. Wraz z aplikantem Kordianem Oryńskim Chyłka podejmuje się obrony małżeństwa - i próbuje ustalić, kto jest odpowiedzialny za uprowadzenie dziecka.

W tym odcinku

Od zaginięcia Nikoli mija tydzień. Zebrane przez policję dowody rzucają podejrzenie na Dawida, który nadal zapewnia o swojej niewinności. Okazuje się, że w noc zaginięcia dziewczynki alarm w domu Szlezyngierów został włączony wyjątkowo wcześnie. Chyłka spróbuje powstrzymać policję przed aresztowaniem swoich klientów. Dzięki pomocy Kormaka prawnicy odkrywają sekret skrywany przez Angelikę. Chyłka i Zordon odwiedzają okoliczną wieś, żeby wypytać mieszkańców o Szlezyngierów i ich stosunki z sąsiadami. Adwokat dowiaduje się, że sprawę zaginięcia Nikoli przejął prokurator Zbigniew Aronowicz, który już nie raz wygrywał w sądzie z prawnikami z kancelarii Żelazny & McVay.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)