×

Chyłka - Oskarżenie (6-ost.)

serial kryminalny Polska 2021   od 16 lat
Występują:Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jakub Gierszał, Piotr Żurawski
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Chyłka odzyskuje przytomność w szpitalu. Przy jej łóżku czuwa Kordian. Joanna nie zamierza pozostawać pod opieką lekarzy. Oryński odwozi ją do domu. W kancelarii prawniczka konfrontuje się z Żelaznym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) zyskuje kolejną okazję, by udowodnić, że na sali sądowej nie ma sobie równych. Przyjmuje skomplikowaną, nieoczywistą sprawę, namówiona przez księdza Mieleszkę. Będzie bronić opozycjonistę Tesarewicza, który przed laty został skazany za morderstwo czwórki dzieci. Śledztwo zamknięto lata temu, zaś skazany przebywa w więzieniu, gdzie odsiaduje wyrok. Duchowny sądzi jednak, że za kratami przebywa niewinny człowiek, a prawdziwego sprawcy nigdy nie ujęto. Jednocześnie prawniczka zmaga się z narastającą obsesją Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał) na swoim punkcie. Niebezpieczeństwo grozi też Kordianowi Oryńskiemu, Zordonowi (Filip Pławiak). Na światło dzienne wyjdzie prawda o śmierci jego matki.

W tym odcinku

Chyłka odzyskuje przytomność w szpitalu. Przy jej łóżku czuwa Kordian. Mimo swojego stanu Joanna nie zamierza pozostawać pod opieką lekarzy. Oryński odwozi ją do domu, ale prawniczka mówi mu wprost, że chce być sama. Nieoczekiwanie kobietę odwiedza Langer. Gdy wraca ona do kancelarii, konfrontuje się z Żelaznym. Jak stwierdza, doskonale wie o tuszowaniu przez niego spraw groźnego przestępcy. Zordon decyduje się spotkać z ojcem przed rozprawą w sądzie. Wyjawia mu całą prawdę na temat śmierci matki.

Występują (pokaż wszystkich)