x

Chyłka - Kasacja (2)

serial kryminalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jakub Gierszał, Artur Żmijewski
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Rozpoczyna się proces Langera. Oskarżony odmawia złożenia zeznań i nie przyznaje się do winy. Chyłka próbuje udowodnić niepoczytalność klienta. Wbrew poleceniom Żelaznego prowadzi prywatne śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prawnicy z kancelarii Żelazny & McVay przyjmują sprawę Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał). Syn znanego, bogatego i wpływowego biznesmena zostaje oskarżony o brutalne morderstwo. Ojciec żąda by obrony młodego mężczyzny podjęła się Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka). Panią adwokat wspiera jej aplikant - Kordian Oryński (Filip Pławiak).

W tym odcinku

Rozpoczyna się proces Piotra Langera Juniora. Odmawia złożenia zeznań i nie przyznaje się do winy. Broniąc go, Chyłka próbuje udowodnić niepoczytalność klienta - w tym przypadku nie może odpowiadać za swoje czyny. Jednym ze świadków jest komisarz Szczerbiński. Zeznaje, że do morderstwa doszło w mieszkaniu oskarżonego. Później pani prawnik, wbrew poleceniom Żelaznego, rozpoczyna prywatne śledztwo. Jej śladami podąża Gorzym, na polecenie Siwowłosego, bossa zorganizowanej grupy przestępczej. Kobieta ma również prywatne kłopoty. Wydarzenia z przeszłości ponownie poróżniają ją i siostrę. Magda nie rozumie, dlaczego Joanna jest skonfliktowana z ojcem. W rezultacie zrywa ich relację. Chyłka sięga po alkohol. Ponadto szuka pocieszenia w relacji ze Szczerbińskim.

Występują (pokaż wszystkich)