x

Chyłka - Inwigilacja (1)

serial kryminalny Polska 2021   od 16 lat
Występują:Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jakub Gierszał, Nikodem Rozbicki
Reżyseria:Łukasz Palkowski, Marek Wróbel
W skrócie:By zapewnić bezpieczeństwo bliskim, Chyłka jest gotowa spełnić żądania Piotra Langera Juniora. Podejmuje się również obrony Fahada Al-Jassama, którego oskarżono o próbę przeprowadzenia zamachu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bojąc się o bezpieczeństwo bliskich Joanna Chyłka (Magdalena Cielecka) rezygnuje z wyjazdu. Szantażowana przez Piotra Langera Juniora (Jakub Gierszał), musi bronić ojca, Filipa Obertała (Jerzy Schejbal), oskarżonego o morderstwo. Jednocześnie kancelaria Żelazny & McVay zgadza się przyjąć sprawę Fahada Al-Jassama (Nikodem Rozbicki), który został aresztowany pod zarzutem próby przeprowadzenia zamachu terrorystycznego. Dla Joanny nadchodzi czas pełen zawodowych i osobistych wyzwań. W życiu prywatnym prawniczki mogą zajść pewne znaczące zmiany...

W tym odcinku

Chyłka wie już, że Piotr Langer Junior jest zdolny do wszystkiego. Aby zapewnić bezpieczeństwo Magdzie (Olga Bołądź) i Darii (Helena Zawistowska) musi spełnić jego żądania. Rezygnuje więc z wyjazdu, by podjąć się obrony ojca. Obertał to główny podejrzany w sprawie dotyczącej zabójstwa Piotrowskiego - psychopaty, który zamordował żonę oraz córkę Bukano. Tymczasem do kancelarii Żelazny & McVay przychodzą Lipczyńscy (Agata Piotrowska i Zbigniew Suszyński). Para utrzymuje, że Fahad Al-Jassam - oskarżony o próbę przeprowadzenia zamachu terrorystycznego młody mężczyzna - jest ich adoptowanym synem Przemkiem, zaginionym przed laty w Egipcie. Są przekonani o jego niewinności. Chcą, żeby chłopaka broniła Joanna Chyłka, a prawniczka zgadza się bez wahania. Dzięki temu ma bowiem możliwość zmierzenia się na sali sadowej ze słynnym prokuratorem Paderbornem (Szymon Piotr Warszawski). Jeśli z nim wygra, wróci na szczyt. Z czasem sprawa zyskuje medialny rozgłos.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)