Chirurdzy (2)

Chirurdzy

sezon 1 odc. 2

(Grey's Anatomy: The First Cut Is the Deepest)

serial obyczajowy USA 2005   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
Reżyseria:Peter Horton
W skrócie:Do szpitala trafia pobita niedoszła ofiara gwałtu. Lekarze muszą pomóc w ustaleniu sprawcy. Meredith zauważa niepokojące objawy u noworodka. Rozmawia z jego rodzicami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o życiu prywatnym i zawodowym stażystów na oddziale chirurgii szpitala Seattle Grace-Mercy West. Fabuła koncentruje się wokół postaci dr Meredith Grey (Ellen Pompeo). Jej matka, teraz chora na alzheimera, była sławną lekarką i również pracowała w tym szpitalu.

W tym odcinku

Do szpitala trafia ciężko pobita, niedoszła ofiara gwałtu. Lekarze będą musieli pomóc policji w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa. Z kolei Meredith zauważa niepokojące objawy u noworodka na oddziale pediatrycznym. Wbrew zakazowi przełożonych rozmawia o tym z rodzicami dziecka. Zostaje surowo ukarana za tę niesubordynację. Dziewczyna boryka się też z problemami osobistymi. Nadal darzy uczuciem doktora Dereka Shepherda, który jest opiekunem stażystów. Na domiar złego nie znalazła jeszcze współlokatorów do mieszkania. Tymczasem Izzie nie może porozumieć się z pacjentką, która rozpaczliwie stara się jej coś przekazać po chińsku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)