Chirurdzy (171)

(Grey's Anatomy 8: Migration)

serial obyczajowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Justin Chambers, Chandra Wilson
W skrócie:Rezydenci muszą zadecydować o swojej przyszłości. Mark zwierza się Derekowi, że czuje się rozdarty. Zarówno Julia, jak i Lexie są mu bliskie. Arizona zachęca Nicka, by poddał się operacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ósmym sezonie lekarzy ze szpitala Seattle Grace czekają kolejne poważne decyzje. Rozpoczyna się piąty rok rezydentury. Niektóre kariery będą miały okazję rozkwitnąć, inne stają pod znakiem zapytania. Meredith musi ponieść konsekwencje ingerowania w wyniki badań klinicznych, które prowadził przed Derek. April stara się podołać funkcji szefa rezydentów. Tymczasem Cristina i Owen stają przed nowymi dylematami, gdy kobieta zachodzi w ciążę.

W tym odcinku

Rezydenci muszą zadecydować o swojej przyszłości. Mark zwierza się Derekowi, że czuje się rozdarty. Kocha Lexie, a jednocześnie ma poczucie, że Julia może dać mu to, czego tak naprawdę potrzebuje. Ben planuje coś wyjątkowego dla Baily, lecz praca krzyżuje jego plany. Arizona zachęca swojego przyjaciela Nicka, by zdecydował się na operacje. Do szpitala trafia para, która podczas miesiąca miodowego zaczęła cierpieć z powodu zagadkowych dolegliwości.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także