Chirurdzy (158)

Chirurdzy (158)

(Grey's Anatomy 8: Suddenly)

serial obyczajowy USA 2012   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Justin Chambers, Chandra Wilson
Reżyseria:Ron Underwood
W skrócie:Pewna rodzina odnosi poważne obrażenia w wypadku samochodowym. Na oddział ratunkowy zostają wezwani wszyscy lekarze. Najstarsza córka musi podjąć decyzję, od której zależy życie bliskich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ósmym sezonie lekarzy ze szpitala Seattle Grace czekają kolejne poważne decyzje. Rozpoczyna się piąty rok rezydentury. Niektóre kariery będą miały okazję rozkwitnąć, inne stają pod znakiem zapytania. Meredith musi ponieść konsekwencje ingerowania w wyniki badań klinicznych, które prowadził przed Derek. April stara się podołać funkcji szefa rezydentów. Tymczasem Cristina i Owen stają przed nowymi dylematami, gdy kobieta zachodzi w ciążę.

W tym odcinku

Rodzina odnosi poważne obrażenia w wypadku samochodowym. Na oddział ratunkowy zostają wezwani wszyscy lekarze ze szpitala Seattle Grace. Najstarsza córka musi sama podjąć decyzję, od której może zależeć życie jej najbliższych. Teddy nie wie jeszcze o śmierci Henry'ego i wzywa Cristinę do pomocy w przedłużającej się operacji. Lexie współpracuje z nową dziewczyną Marka podczas operacji oka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także