Chirurdzy (157)

Chirurdzy (157)

(Grey's Anatomy 8: Dark Was the Night)

serial obyczajowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Justin Chambers, Chandra Wilson
Reżyseria:Allison Liddi-Brown
W skrócie:Teddy przywozi swego męża do szpitala Seattle Grace. Meredith i Derek otrzymują wiadomość o Zoli. Pacjentka Callie i Jacksona cierpi z powodu powikłań, będących efektem ich przeoczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W ósmym sezonie lekarzy ze szpitala Seattle Grace czekają kolejne poważne decyzje. Rozpoczyna się piąty rok rezydentury. Niektóre kariery będą miały okazję rozkwitnąć, inne stają pod znakiem zapytania. Meredith musi ponieść konsekwencje ingerowania w wyniki badań klinicznych, które prowadził przed Derek. April stara się podołać funkcji szefa rezydentów. Tymczasem Cristina i Owen stają przed nowymi dylematami, gdy kobieta zachodzi w ciążę.

W tym odcinku

Teddy przywozi swego męża Henry'ego do szpitala Seattle Grace. Mężczyzna wymiotuje krwią i wymaga natychmiastowej operacji. Meredith i Derek otrzymują długo oczekiwaną wiadomość dotyczącą Zoli. Pacjentka Callie i Jacksona cierpi z powodu powikłań będących efektem ich przeoczenia. Meredith i Alex jadą do podmiejskiego szpitala, by odebrać noworodka, który potrzebuje pomocy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także