Chirurdzy (145)

(Grey's Anatomy 7: It's a Long Way Back)

serial obyczajowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Justin Chambers, Chandra Wilson
Reżyseria:Steve Robin
W skrócie:Córka Callie wymaga natychmiastowej operacji. Ma ją przeprowadzić Stark. Umiera jedna z osób biorących udział w badaniach klinicznych Dereka. Alex chce pomagać chorym dzieciom z Afryki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekarze ze szpitala Seattle Grace na każdym kroku przekonują się, że zarówno w medycynie, jak i w związkach międzyludzkich, nic nie jest jednoznaczne, a dokonywanie wyborów stanowi nieodłączną część życia. W siódmym sezonie nagrodzonego Złoty Globem serialu bohaterowie dochodzą do siebie po niedawnych wydarzeniach. Personel szpitala musi przezwyciężyć traumę po ataku mściwego zabójcy. Derek Shepherd (Patrick Dempsey), który otarł się o śmierć, wraca po rekonwalescencji i składa rezygnację. Wygląda na to, że Richard (James Pickens Jr), który podczas jego nieobecności pełnił tymczasowo funkcję szefa chirurgii, wróci na to stanowisko. Tymczasem Cristina (Sandra Oh) i Owen (Kevin McKidd) decydują się przenieść swój związek na kolejny poziom. W siódmym sezonie na miłośników serialu czaka kilka niespodzianek. Jedną z nich będzie ponowne pojawienie się Addison.

W tym odcinku

Przyjaciele robią wszystko, by ułatwić Callie powrót do zdrowia. Córka doktor Torres wymaga natychmiastowej operacji. Ma ją przeprowadzić doktor Stark. Umiera jeden z pacjentów biorących udział w badaniach klinicznych Dereka. Meredith postanawia wziąć los Adel w swoje ręce. Alex zamierza nieść pomoc chorym dzieciom z Afryki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także