Chirurdzy (14)

Chirurdzy (14)

(Grey's Anatomy 7: P.Y.T. (Pretty Young Thing))

serial obyczajowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Justin Chambers, Chandra Wilson
Reżyseria:Steve Robin
W skrócie:Do szpitala Seattle Grace trafia ojciec Meredith i Lexie. Thatcher Grey skarży się na ból brzucha. Alex sprzecza się z nową lekarką. Jackson musi dowiedzieć się, co trapi Lexie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekarze ze szpitala Seattle Grace na każdym kroku przekonują się, że zarówno w medycynie, jak i w związkach międzyludzkich, nic nie jest jednoznaczne, a dokonywanie wyborów stanowi nieodłączną część życia. W siódmym sezonie nagrodzonego Złoty Globem serialu bohaterowie dochodzą do siebie po niedawnych wydarzeniach. Personel szpitala musi przezwyciężyć traumę po ataku mściwego zabójcy. Derek Shepherd (Patrick Dempsey), który otarł się o śmierć, wraca po rekonwalescencji i składa rezygnację. Wygląda na to, że Richard (James Pickens Jr), który podczas jego nieobecności pełnił tymczasowo funkcję szefa chirurgii, wróci na to stanowisko. Tymczasem Cristina (Sandra Oh) i Owen (Kevin McKidd) decydują się przenieść swój związek na kolejny poziom. W siódmym sezonie na miłośników serialu czaka kilka niespodzianek. Jedną z nich będzie ponowne pojawienie się Addison.

W tym odcinku

Do szpitala Seattle Grace trafia ojciec Meredith i Lexie. Thatcher Grey skarży się na ból brzucha. Okazuje się, że mężczyzna związał się ze znacznie od siebie młodszą Danielle. Alex sprzecza się z nową lekarką. Jackson musi dowiedzieć się, co trapi Lexie i przekazać Markowi, co ustali.

Nagrody

Złoty Glob - serial dramatyczny, Złoty Glob - aktorka drugoplanowa w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także