Chirurdzy (119)

Chirurdzy

sezon 6 odc. 119

(Grey's Anatomy: Push)

serial obyczajowy USA 2010   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
Reżyseria:Chandra Wilson
W skrócie:Za namową Callie Sloan umawia się z Teddy. Do szpitala trafia Audrey, której życiu zagraża guz. Chcą ją operować Hunt i Webber. Karev i Avery badają mężczyznę, u którego nie słyszą serca...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy zaprzyjaźnionych chirurgów pracujących w dużym szpitalu w Seattle. Meredith Grey (Ellen Pompeo) w końcu zaczyna akceptować swoje uczucia. Próbuje poznać swoją młodszą siostrę Lexie (Chyler Leigh) i stworzyć trwały związek z Derekiem Shepherdem (Patrick Dempsey). Nie dla wszystkich pracowników szpitala los jednak będzie tak pomyślny. Izzie (Katherine Heigl) wciąż walczy z chorobą, a pozostali lekarze będą musieli poradzić sobie w walce o posadę po fuzji Seattle Grece z Mercy West.

W tym odcinku

Za namową Callie Sloan umawia się z Teddy. Do szpitala trafia Audrey, której życiu zagraża olbrzymi guz oplatający ważne narządy wewnętrzne. Pacjentkę chcą operować Hunt i Webber. Derek ma zdecydować, który z nich wykona zabieg. Karev i Avery badają mężczyznę, u którego nie umieją usłyszeć bicia serca. Okazuje się, że z powodu braku jednego płuca narząd przemieścił się w okolice nerki. Altman chce to skorygować, wprowadzając implant piersi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także