Chirurdzy (118)

Chirurdzy

sezon 6 odc. 118

(Grey's Anatomy: Perfect Little Accident)

serial obyczajowy USA 2010   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
Reżyseria:Bill D'Elia
W skrócie:Webber wraca do pracy, ale nie jako szef. Do szpitala trafia dziadek Jacksona. Okazuje się, że to dr Avery, fundator prestiżowej nagrody w dziedzinie chirurgii. Musi się poddać operacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy zaprzyjaźnionych chirurgów pracujących w dużym szpitalu w Seattle. Meredith Grey (Ellen Pompeo) w końcu zaczyna akceptować swoje uczucia. Próbuje poznać swoją młodszą siostrę Lexie (Chyler Leigh) i stworzyć trwały związek z Derekiem Shepherdem (Patrick Dempsey). Nie dla wszystkich pracowników szpitala los jednak będzie tak pomyślny. Izzie (Katherine Heigl) wciąż walczy z chorobą, a pozostali lekarze będą musieli poradzić sobie w walce o posadę po fuzji Seattle Grece z Mercy West.

W tym odcinku

Richard wraca do pracy. Nie jest już szefem, ale jednym z chirurgów. Do szpitala trafia dziadek Jacksona. Okazuje się, że to światowej sławy doktor Harper Avery, fundator prestiżowej nagrody w dziedzinie chirurgii. Musi się poddać operacji. Ku niezadowoleniu Dereka żąda, by pozwolono mu być przytomnym podczas zabiegu. Chce, by operował go Webber.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także