Chirurdzy (113)

Chirurdzy

sezon 6 odc. 113

(Grey's Anatomy: Blink)

serial obyczajowy USA 2010   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Katherine Heigl, Justin Chambers
Reżyseria:Randall Zisk
W skrócie:Izzie udało się pokonać raka. Szuka stażu w szpitalu niedaleko Seattle, aby jak najwięcej czasu spędzać z Aleksem. Shepherd mówi Meredith, że ją zatrudni jeśli zostanie szefem chirurgii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy zaprzyjaźnionych chirurgów pracujących w dużym szpitalu w Seattle. Meredith Grey (Ellen Pompeo) w końcu zaczyna akceptować swoje uczucia. Próbuje poznać swoją młodszą siostrę Lexie (Chyler Leigh) i stworzyć trwały związek z Derekiem Shepherdem (Patrick Dempsey). Nie dla wszystkich pracowników szpitala los jednak będzie tak pomyślny. Izzie (Katherine Heigl) wciąż walczy z chorobą, a pozostali lekarze będą musieli poradzić sobie w walce o posadę po fuzji Seattle Grece z Mercy West.

W tym odcinku

Badania wykazują, że Izzie udało się pokonać raka. Kobieta szuka miejsca na stażu w szpitalu niedaleko Seattle, aby móc jak najwięcej czasu spędzać z Aleksem. Prosi Dereka, żeby ją polecił. Mimo jego rekomendacji nie zostaje jednak przyjęta do pracy. Shepherd mówi Meredith, że jeśli zostanie szefem chirurgii, zatrudni Izzie. Doktor Grey decyduje się poinformować zarząd o problemie alkoholowym Webbera. Tymczasem Alex mówi Izzie, że już nie chce z nią być.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także