Chirurdzy (10)

Chirurdzy (10)

(Grey's Anatomy 7: Adrift and at Peace)

serial obyczajowy USA 2010   od 12 lat
Występują:Ellen Pompeo, Sandra Oh, Justin Chambers, Chandra Wilson
Reżyseria:Allison Liddi
W skrócie:Przyjaciele są zaniepokojeni zachowaniem Cristiny. Derek postanawia zabrać ją na ryby, by odpoczęła od codzienności.Teddy chce pomóc pacjentowi, którego polisa nie może pokryć leczenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Lekarze ze szpitala Seattle Grace na każdym kroku przekonują się, że zarówno w medycynie, jak i w związkach międzyludzkich, nic nie jest jednoznaczne, a dokonywanie wyborów stanowi nieodłączną część życia. W siódmym sezonie nagrodzonego Złoty Globem serialu bohaterowie dochodzą do siebie po niedawnych wydarzeniach. Personel szpitala musi przezwyciężyć traumę po ataku mściwego zabójcy. Derek Shepherd (Patrick Dempsey), który otarł się o śmierć, wraca po rekonwalescencji i składa rezygnację. Wygląda na to, że Richard (James Pickens Jr), który podczas jego nieobecności pełnił tymczasowo funkcję szefa chirurgii, wróci na to stanowisko. Tymczasem Cristina (Sandra Oh) i Owen (Kevin McKidd) decydują się przenieść swój związek na kolejny poziom. W siódmym sezonie na miłośników serialu czaka kilka niespodzianek. Jedną z nich będzie ponowne pojawienie się Addison.

W tym odcinku

Przyjaciele są zaniepokojeni zachowaniem Cristiny. Derek postanawia zabrać ją na ryby, by odpoczęła od codzienności, jednak Meredith uważa, że to zły pomysł. Teddy szuka sposobu, by pomóc pacjentowi, którego polisa ubezpieczeniowa nie może pokryć dalszego leczenia.

Nagrody

Złoty Glob - serial dramatyczny, Złoty Glob - aktorka drugoplanowa w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także